اس ان بی برندی است که توسط صمد نیکخواه بهرامی ، بسکتبالیست ملی‌پوش ایرانی در سال ۱۳۹۵ پایه‌گذاری شده و در زمینه‌ی طراحی و تولید لباس‌های تخصصی ورزشی فعالیت می‌کند. تمرکز این برند بر تولید لباس‌های ورزشی با استفاده از مواد اولیه‌ی باکیفیت است که چند ویژگی مهم را داشته باشند:
. پارچه‌ی لباس ورزشی باید مقاوم و بادوام باشد چراکه در شرایط مختلف و دفعات زیاد پوشیده و شسته می‌شود و نباید تحت کشش و فشار، حالت اولیه‌ی خود را از دست بدهد.
پارچه‌ی لباس ورزشی باید از الیاف خاصی بافته شده باشد که اجازه‌ی عبور هوا را بدهد تا هنگام ورزش و تعریق ناشی از آن، دمای بدن افزایش پیدا نکند و برخورد پارچه با پوست بدن، احساس بدی ایجاد نکند.
. پارچه و دوخت لباس باید به گونه‌ای باشد که در قسمت‌های مختلف، خصوصا در اطراف مفصل‌ها اذیت‌کننده نباشد و اجازه‌ی حرکت راحت و آزادانه را بدهد.
لباس ورزشی باید در شرایط و دماهای مختلف قابل استفاده باشد، مثلا یک شورت ورزشی باید هنگام دویدن، دوچرخه‌سواری، کوهنوردی، تمرین ورزشی تخصصی و در شرایط دمایی مختلف مثلا هنگام برف و باران قابل استفاده باشد

امیدواریم هررزو البسه بهتری تولید کنیم که سرمایه های برند اس ان بی یعنی همراهان همیشگی ما بتوانند بهترین لباس که لایق آن هستند را بتوانند از برند ما تهیه کنند
ممنونیم از اعتمادی که به ما میکنید